Ženský kruh 30.6. 15:30-19h

1 300 Kč
Skladem (1 ks)

Bezpečný prostor plný dobradružek na vlastní duši? My říkáme ANO! Ano místu pro dosycení energie plného léčivého sdílení. Místu, kde je spolupráce nad konkurencí, místu, kde máme rádi rádi vzájemnou podporu. Přijďte se nadechnout přítomného okamžiku. Těším se!

Detailní informace

Sladíme celou rodinu
Sladíme celou rodinu
napříč střihem i barvou
Oblékáme pozitivní identitu
Oblékáme pozitivní identitu
přispíváme k lepší náladě společnosti
Razíme prozákaznický přístup
Razíme prozákaznický přístup
zvedáme telefony i o víkendu
Jsme ekologičtí a fér
Jsme ekologičtí a fér
používáme certifikovanou biobavlnu

Detailní popis produktu

Tato událost je pouze pro předem přihlášené ženy, které si zarezervovali své místo v komunikaci s námi přes Instagram. Chceš být součástí? Napiš nám!

 

Moc vás zdravím, čarokrásné ženy. :)

Chystá se další kruh a to v neděli 30.6.. v 16 hodin. Součástí mých kruhů je esence vůně, pohybu, tance, hudby, zpěvu, smíchu, dechu, práce s myslí a smysly, i oblíbené kakao a práce s milovanými elementy. Vše, co nás podpoří v naší ženské vnitřní kráse. Při každém setkání se tyto esence objeví v jedinečné kombinaci.

Občas výjimečnost kruhů podpoří i má milovaná kamarádka Týnka s kytarou, která dá hudbě život přímo na místě. Hraje často na svatbách, oslavách a před pár měsící vydala i svůj první singl. Je to talent s duší anděla. A to Občas, bude tentokrát na tomto kruhu! Kirtan praxe nás tedy nemine.

Mým cílem je nechat vás nahlédnout pod pokličku toho, co je mou součástí již mnoho let a podpořit vás v tvoření si svých jedinečných okamžiků. Naučit vás, jak takový okamžik sestavit a mít prostor se ptát. Na kruzích tak bude možnost pořídit si i pár základních věcí, s kterými budete obratem schopny sestavit si doma podpůrné prostředí pro vaše záměry. Chci prodloužit prsty kruhů dál, přispět tímto přesahem do kolektivního prostoru a vytvořit tak daleko větší pole, než jen při plánovaném kruhu. Máte tak příležitost z kruhu odejít připravené pro další přítomné okamžiky samy se sebou či s těmi, které máte rády. Chci kruhy pojmout co nejkomplexněji a tak, jak bych si je před x lety přála já. Budou na vás ke koupi čekat sedací puffy, svíčky, kameny, vykuřovadla, kalíšky na kakao i kakao samotné (pokud jej mám zrovna dostatek).

Co s sebou? Sebe, peníze na případný nákup výše zmíněného a kdo potřebuje, tak šátek na oči a deku. Sedací puff čeká na každého, pár dek je k půjčení též, ale nevyjdou pro všechny. Nicméně si myslím, že možná v letních dnech ani potřeba nebudou. :)

Každý kruh je jedinečný a i jinak dlouhý. Trvá průměrně 3 hodiny, což je krásný čas a prostor pro samu sebe a své dosycení v bezpečném prostoru podobně naladěných duší.

Počet míst je omezen, maximální kapacita pro tento kruh je 12 žen.

Moc se na vás a i na to, co společně vytvoříme, těším.

Srdečně, Pavlína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: