Ceremoniální šálek ANO životu

549 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Hrneček pro milovníky synchronicit, kteří jdou s proudem života a říkají mu tak své jasné ANO! Ceremoniální kakao v něm dostane zcela nový rozměr. K přítomnému okamžiku vás spolu s vaším ANO dovede jeden z našich Puffů.

Detailní informace

Sladíme celou rodinu
Sladíme celou rodinu
napříč střihem i barvou
Oblékáme pozitivní identitu
Oblékáme pozitivní identitu
přispíváme k lepší náladě společnosti
Razíme prozákaznický přístup
Razíme prozákaznický přístup
zvedáme telefony i o víkendu
Jsme ekologičtí a fér
Jsme ekologičtí a fér
používáme certifikovanou biobavlnu

Detailní popis produktu

 

  • Na kruhu točený keramický šálek v bílé glazuře, pálené na 1050°C s 24kt zlatým nápisem "ANO životu", páleným na třetí výpal.
  • V jedné velikosti s objemem +- 300ml.
  • Výrobky se zlatými prvky nedávejte do myčky ani mikrovlnné trouby. Čistící přípravky mohou výrazně narušit a poškodit dekor. Při použití v mikrovlnce hrozí poškození jak výrobku tak přístroje.
  • Fotky jsou pouze ilustrační. Výrobky se od sebe mohou lehce lišit - tvarem, velikostí, sytostí a prolínáním barev. Každý kousek je originál, ručně a s láskou vyráběný.
  • Dle našeho přání vyrobila Ing. Barbora Šolcová.

 

  • Upozornění: Hrneček doporučujeme převzít osobně v Pardubicích, či po předchozí domluvě na trhu, kvůli možnému poškození při přepravě. Objednáním s dopravou na sebe objednavatel přebírá zodpovědnost za jeho stav při doručení. My jej však zabalíme poctivě, aby se možnost poškození minimalizovala. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: