Milí Dobradruzi, uhrazené objednávky odesíláme nejčastěji každé pondělí a středu, nejdéle však do pěti pracovních dní. Pokud ji potřebujete z jakéhokoliv důvodu obratem, pište SMS. Srdečně, Pavlína

Poukaz na dobro 1 500 Kč

1 500 Kč
Skladem (>20 ks)

Chcete darovat dobro a s ním i možnost výběru dle vlastního vkusu? Poukaz je skvělým řešením, jak vyzrát nad dárkem pro kohokoliv na této planetě.

Detailní informace

Sladíme celou rodinu
Sladíme celou rodinu
napříč střihem i barvou
Oblékáme pozitivní identitu
Oblékáme pozitivní identitu
přispíváme k lepší náladě společnosti
Razíme prozákaznický přístup
Razíme prozákaznický přístup
zvedáme telefony i o víkendu
Jsme ekologičtí a fér
Jsme ekologičtí a fér
používáme certifikovanou biobavlnu

Detailní popis produktu

  • Poukaz bude vystaven po jeho uhrazení, zaslán na Váš e-mail v PDF dokumentu k vytisknutí pro možnost šetření dopravy a zaktivován v našem systému pro jeho uplatnění na e-shopu.
  • Pokud kupujete pouze poukaz, zaškrtněte v možnostech dopravy osobní převzetí, takto bude vaše objednávka bez dopravného.
  • Pokud chcete vytvořit pro obdarovaného jedinečný kód, který je drobností, co udělá velkou radost, vymyslete ho a napište nám ho do poznámky k objednávce. Maximální délka kódu je 16 znaků.
  • Příklad: Kupujete dobro za 1 000 Kč pro svého kamaráda Standu, vymyslíte mu unikátní kód "standajebourak" a vložíte nám ho do poznámky k objednávce.
  • Poukaz je platný půl roku od data zakoupení na našem e-shopu.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit pouze 1x a to v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. Zakoupené dárkové poukazy není možné vyměnit zpět za peníze. Nedoplatek je nutno uhradit v penězích, přeplatek se nevrací.
  • Uplatnění poukazu není omezeno minimální výší nákupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: